o Chomiczówce, sąsiadach i administracji nieustępliwie
Kategorie: Wszystkie | Chomiczówka
RSS

Chomiczówka

piątek, 28 grudnia 2007

Od trzydziestu lat mieszkamy w dziwnym miejscu, w którym zakonserwował się socjalizm. Nie trzeba jeździć do Kozłówki żeby odetchnąć tą atmosferą.

Na Chomiczówkę wstęp jest wolny, administracja czyli WSBM Chomiczówka nie każe nosić kapci, a nasi sąsiedzi nie wymagają ciszy ani czystości.

O tym, że jest dobra oligocenka i tak wie pół Warszawy. Sąsiedzi z Wielkiego Miasta przyjeżdżają nabrać wodę oraz, przy okazji, wymyć nią samochód, najlepiej przy samej studni.

A! I zostawić śmieci! Też pod studnią. Albo pod drzwiami od zsypów. Jak podrożeje wywóz śmieci, zatrudnimy skunksa zamiast psa stróżującego.

Szczególnie, że psów ci u nas dostatek.

Sąsiedzi, mieszkańcy ekskluzywnych i zupełnie ogrodzonych bloków po drugiej stronie ulicy Bogusławskiego przychodzą do nas, zupełnie nie ogrodzonych, ze swoimi psami, które muszą się przecież gdzieś załatwiać.

Dla jasności, lubimy psy. Właścieli, którzy są za nie odpowiedzialni, zdecydowanie mniej.

Na zakończenie początku, niech nikogo nie zmyli obraz przedstawiony przez WSBM Chomiczówka na podanej przez nas stronie. Elegancki błękit, wyretuszowane zdjęcia i śliczne Flashe niewiele mają wspólnego z życiem, którym tętni Chomiczówka. Sidney Polak miał mniej fantazji niż nasza Administracja.

Ale on się tu wychował.  

19:11, fajny-mrowka , Chomiczówka
Link Dodaj komentarz »
Archiwum
Ostatnie wpisy
Zakładki:
Czytamy z zainteresowaniem
Oglądamy z zainteresowaniem
Smakujemy z zainteresowaniem
Za szablon dziekuje
Wszystkie prawa autorskie, zarówno osobiste, jak i majątkowe, do wszystkich tekstów i zdjec zawartych na blogu chomiczowka.blox.pl przysługują wyłącznie jego autorom. Wszystkie teksty prezentowane na tym blogu są chronione prawem autorskim, porozumieniami międzynarodowymi o prawie autorskim oraz innym ustawodawstewm i porozumieniami międzynarodowymi o ochronie praw na dobrach niematerialnych. Naruszenie tych praw podlega odpowiedzialności cywilnej i karnej.